• hailey and justin got engaged!

10. července 2018 v 22:51 | ©hailey-baldwin |  News
  • hell yeees! my sweethearts! ♥ zdravím všechny zbloudilce, kteří navštívili tento blog. ze všeho nejdřív, ještě než začnu s psaním o zásnubách, bych htěla oznámit, že se na blogu pokusím být opět aktivní, protože je to déle, než půl roku, co sem něco přidávám. ale whatever, přes prázdniny mám prostě stále nějaký volný čas a ikdyž ho není moc, čas od času si na blogování chvilku najdu. so here I am! back at the game ♥ a teď již k samotnému tématu - mnozí z vás už o této dechberoucí novince jistě ví, jelikož je toho plný internet a každá sociální síť. nicméně jsem si nemohla odpustit napsat o zásnubách Hailey a Justina Biebera článek i na blog. Justin požádal Hails o ruku na Bahamách, a to 7. června. den poté, tedy 8. června, byl spatřen pár společně na pláži a lidé si všimli prstýnku, který Hails přibyl na prsteníčku. a tak samozřejmě začaly spekulace o jejich zásnubách. včera, 10. června Justin přidal na svůj instagram dvě jejich společné fotografie a v popisku vše potvrdil.
@justinbieber: "Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn't want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can't wait for the best season of life yet!. It's funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it's true GOOGLE IT! Isn't that nuts? By the way I didn't plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! "He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!" This is the year of favor!!!!"
překlad (není to možná uplne presny, prekladám to sama podle sveho:d) : "Chtěl jsem chvíli počkat, než něco řeknu, ale život plyne tak rychle, takže prostě poslouchej - jednoduše, Hailey, miluji na tobě úplně všechno! Tak jsem se rozhodl strávit můj život poznáváním každé tvé části, budu tě milovat trpělivě a mile (tohle je hodně dementní překlad, ale nevím, jak to lépe přeložit o.O). Slibuji, že budu vést naši rodinu se ctí a bezúhonností, abychom Ježíše skrze svého Ducha svatého vedli ve všem, co děláme, a všemi rozhodnutími, které učiníme. Mé srdce je kompletně a plně tvé a budu tě vždy mít na prvním místě! Jsi láskou mého života, Hailey Baldwin a nepřeji si svůj život strávit s nikým jiným. Děláš mě mnohem lepšího a nazvájem se skvěle doplňujeme!! Nemohu se dočkat nejlepšího období mého života! Je to vtipné, protože s tebou se zdá, že vše dává smysl! Věc, na kterou se nejvíc těším je, až můj malý bratr a sestra uvidí další zdravé stabilní manželství a budou hledat totéž! Boží načasocání je opravdu perfektní, zasnoubili jsme se sedmého dne, sedmého měsíce, číslo 7 je duchovní skvělost (opravdu debilní překlad, i know), je to pravda, vygooglete si to! Mimochodem, neměl jsem to v plánu, každopádně se cítím opravdu dobře, že je naše budoucnost zajištěná! Ještě lépe nám bude, až budeme mít 70. dítě! "Ten, kdo najde ženu, nalezne dobrou věc a získá přízeň od Pána!" Toto je rok přízně !!!!

  • vypadají společně opravdu šťastně, jsem za ně neskutečně šťastná!♥ Hails s Justinem randila už v roce 2015 a krátce i v roce 2016, jsem moc ráda, že se k sobě vrátili a dopadlo to takhle. moc se těším na jejich společé fotky a tak podobně. :) na konec bych jim jen chtěla popřát hodně štěstí, ať vztah dlouho vydrží a jsou spolu šťastní do smrti (nejlépe:d). obrovská gratulace! ♥
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama